Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jawa 650 Dakar

23. 4. 2007

JAWA 650 Dakar

ObrazekNebojíte se dobrodružství a umíte si ho užít? Překážky Vás přímo přitahují a Vy je musíte překonávat? Jste vždy perfektní?
Pak právě na Vás čeká motocykl JAWA 650 Dakar, cestovní enduro s neotřelým designem. JAWA 650 Dakar je motocykl, který vyzívá k překonávání dálek.

Motocykl pohání jednoválcový čtyřtaktní čtyřventilový kapalinou chlazený motor ROTAX s rozvodem 2xOHC, osazený karburátorem Bing o průměru difuzoru 40 mm. Ve výfuku je ukryt neřízený katalyzátor. Přední kotoučová brzda je dvoukotoučová dvoupístková s plovoucím třmenem, zadní brzda je dvoupístková s plovoucím třmenem. Přední vidlice Paioli má průměr 43 mm. Zadní vidlice je vlastní konstrukce. Jedná se o prostorový svařenec z ocelových profilů a tvarových výlisků. Je vybavena pákovým mechanismem s centrální pružící jednotkou Bitubo. Jednodka má seřiditelný útlum v roztažení a nastavitelné předpětí pružiny. Motocykl je dále vybaven třemi polyeliptickými světlomety, elektronickým tachometrem, ráfky z lehké slitiny a řadou dalších drobných doplňků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

JAWA 650 DAKAR

(Lucas, 25. 6. 2011 15:49)

Zduř, Dakar je moc povedený, hlavně neotřelý a důvtipný design ! Bohužel při mém rozhodování hrála velkou roli kvalita a spotřeba. O této Jawě jsem nikde zatím nenašel žádné recenze... Tak jsem si koupil Suzuki 650 V-Strom za úplně stejné peníze

DAKAR

(Hanzz, 28. 6. 2008 17:44)

Čus tak tohle endurko od naší JAWY se my moc líbí,fakt je moc povedený,ale ta cena je dost velká. Dlouho jsem váhal nakonec za oněch 170 tisíc koupil Hondu Transalpa.